Pracownik ds. marketingu i ofertowania (zamówienia publiczne)
Miejsce pracy: Gdańsk

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:
  • Monitorowanie serwisów internetowych w zakresie ogłaszanych przetargów;
  • Analiza dokumentów postępowań przetargowych (SWIZ i innych dokumentów udostępnionych przez zamawiającego);
  • Przygotowywanie ofert przetargowych, weryfikacja umów przetargowych i terminowe przekazywanie ich do zatwierdzenia;
  • Prowadzenie, uzupełnianie i archiwizacja dokumentacji;
  • Przygotowywanie pism, oświadczeń do zamawiającego w zakresie prowadzonych postepowań przetargowych;
  • Ścisła współpraca z działami firmy w zakresie formalnej obsługi przetargów i realizacji umów;
  • Opieka nad firmową stroną internetową, aktualizacją danych na stronie internetowej;
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy w Internecie oraz w kontaktach z kontrahentami;
  • Przygotowywanie reklamy firmy.
Oczekiwania wobec idealnych kandydatów:
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych i jego aktów wykonawczych
  • sprawność logicznego myślenia
  • samodzielność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy (umiejętność prowadzenia wielu projektów jednocześnie)
  • kreatywność
  • umiejętność ustalania priorytetów i szybszego podejmowania decyzji
  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych
  • doświadczenie w branży projektowej mile widziane
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • biegła znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Interesujące, samodzielne stanowisko
  • Ciekawą pracę ze zróżnicowanymi zespołami projektowymi, realizującymi duże projekty infrastrukturalne
Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: kadry@bpbk.com.pl

Prosimy o dodanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Asystent projektanta w Zespole Architektury

Wymagania:
·  wykształcenie wyższe -kierunek architektura (lub semestr dyplomowy)
·  znajomość obsługi komputera w zakresie obsługi programów architektonicznych:
    AutoCAD,
·  umiejętność wykonywania/czytania rysunków architektonicznych;
·  znajomość prawa budowlanego;

Obowiązki:
  • Wykonywanie dokumentacji technicznych w branży architektonicznej pod nadzorem projektanta.
Oferujemy:
·  Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
·    Ciekawą pracę ze zróżnicowanymi zespołami projektowymi, realizującymi duże projekty infrastrukturalne