Asystent projektanta branży drogowej

Wymagania:
  • Ukończone wyższe studia techniczne w specjalności inżyniera lądowa (lub semestr dyplomowy),
  • Biegła znajomość oprogramowania Autodesk – AutoCAD, dodatkowym atutem będzie znajomość Civil 3d,
  • Biegła znajomość oprogramowania Microsoft Office,
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych,
  • Dodatkowym atutem znajomość oprogramowania MicroStation i Inroads, prawo jazdy kat. B.

Obowiązki:
  • Wykonywanie dokumentacji technicznych w branży drogowej pod nadzorem projektanta.

Oferujemy:
  •   Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  •   Ciekawą pracę ze zróżnicowanymi zespołami projektowymi, realizującymi duże projekty infrastrukturalne
Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: kadry@bpbk.com.pl

Prosimy o dodanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."